KONST / Litografier / Färglitografi 13693382
nr 1369 3382
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 112/125. Motivet: 46x58 cm
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:20:14
21/12 07:01:44